Решетилівський районний територіальний центр соціального ...
П`ятниця, 18.09.2020, 21:47
Меню сайту

Друзі сайту

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відділення соціальної допомоги вдома

Завідувач відділення Славко Надія Вікторівна

Тел. (05363)2-34-09

Кількість працівників55

Функції відділення:

Надання одиноким громадянам соціально-побутових послуг в домашніх умовах за висновками лікарів закладів охорони здоров’я.

Документи необхідні для взяття на облік у відділення соціальної допомоги вдома:

1) письмова заява громадянина;

2) медичний висновок про не здатність до самообслуговування, потребу в постійній сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах;

3) карта індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні (наданні соціальних послуг);

4) один примірник договору, укладеного громадянином і територіальним центром про соціальне обслуговування (надання соціальних послуг);

5) довідка про склад сім'ї (форма N 3);

6) витяг з Реєстру правочинів про відсутність укладеного договору довічного утримання (догляду), виданий нотаріусом;

7) копія довідки про встановлення групи інвалідності;

8) копія рішення (розпорядження) органу, що утворив територіальний центр, або утвореної ним комісії, про звільнення від плати громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу;

9) копія наказу про здійснення (припинення) соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

Відділення соціальної допомоги вдома (безкоштовно та на платній основі) надає такі соціально-побутові послуги:

1) Приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, доставка гарячих обідів, у тому числі з їдалень, кафе, інших закладів.

2) Придбання та доставка товарів з магазину або базару, доставка книг, газет, журналів, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються.

3) Виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я, організація консультації лікарів та інших спеціалістів.

4) Допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни, виконанні різних видів дрібних ремонтних робіт у приміщенні, ремонті одягу та взуття, забезпеченні паливом.

5) Оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів.

6) Читання преси, допомога у проведенні листування.

7) Допомога в обробітку присадибних ділянок (площа обробітку присадибних ділянок визначається разом з місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування, але не більш як 0.02 гектара).

8) Оформлення документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку інтернату, геріатричного будинку-інтернату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, будинку для ветеранів, інших соціальних закладів.

9) Сприяння у забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації.

10) Оформлення замовлень та організація контролю за своєчасним і якісним  наданням послуг, зв’язку, службами житлово-комунального господарства, сільськогосподарськими підприємствами тощо.

11) Створення умов для посильної праці, організації трудової терапії вдома.

12) Вирішення за дорученням громадян, які обслуговуються, питань у державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях.

13) Інші соціальні послуги, які зазначені в індивідуальному договорі про соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

 

 

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz